חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיול מושלם באיחוד האמירויות מתחיל כאן!

קידזניה – פארק חינוכי לילדים

מתכננים טיול לדובאי או אבו דאבי? השאירו פרטים ונעזור בתכנון הטיול 👇

עם הסכם השלום המרגש בין ישראל לאיחוד האמירויות, נפתחו השמיים לאחד המקומות המפוארים, המרהיבים והמרגשים בעולם- דובאי. אין ספק שדובאי מצטיירת כיעד מאוד אטרקטיבי, ולא סתם. רצוי לדעת שדובאי מתאימה מאוד לתיירים מכל גיל ומכל סוג וחוץ מהחופים, בתי המלון המפנקים, הבניינים המרהיבים אתרי השופינג הממכרים, דובאי ידועה בשלל האטרקציות המעניינות שיש בה, לכל המשפחה. בין האטרקציות החמות והמומלצות ביותר, תמצאו את מתחם הילדים בדובאי קידזניה.

אז מה זה קידזניה?

קידזניה דובאי הוא פארק לילדים בדובאי אשר משמש כפארק חינוכי. בשונה מפארק שעשועים רגיל, קידזניה לא רק מהנה אלא גם חינוכית. מעצם מדובר בעיר ילדים מקורה אשר נפרסת על פני שמונים דונם בקניון דובאי. קידזניה דובאי היא עיר אינטראקטיבית שבנויה מטכנולוגיה חווייתית. הילדים יתנהלו העצמם בתוך העיר על ידי בחירה בפעילויות השונות בעיר ועל ידי קבלה של אחריות והחלטות על איזה פעילויות הם יוציאו את הכסף ועל איזה לא. על ידי פעילויות אלו וההתנהלות עמם, ילדכם ירכשו לעצמם מיומנויות שונות.

קידזניה דובאי - התמצאות

פארק לילדים בדובאי קידזניה נמצא במיקום מרכזי בעיר- קניון דובאי. הפארק פתוח בימים ראשון עד רביעי מהשעה עשר בבוקר ועד לשעה עשר בלילה או בימים חמישי עד שבת מהשעה עשר בבוקר עד לחצות. הכינו את עצמכם ליום שלם של חוויה ותעסוקה. מחיר הכרטיס הוא מחיר שווה לכל כיס.

דרכי ההגעה לקידזניה דובאי הן מרובות. ניתן להגיע ברכב פרטי ולהחנות בחניון של הקניון בתשלום. ניתן להגיע במונית, ניתן להגיע במטרו ולרדת התחנה בורג' ח'ליפה או בתחנת קניון דובאי ומשם ללכת ברגל מספר דקות בודדות. ניתן גם לקחת אוטובוס וחשוב לדעת שישנם הרבה אפשרויות של קווי אוטובוסים. כל האוטובוסים יוצאים ומגיעים אל התחנה של אזור התיירים של קניון דובאי אשר נמצא בקומת הקרקע של הקניון.

קידזניה מתחם ילדים בדובאי מומלץ לילדים בגילאי שנתיים עד ארבע-עשרה. הכניסה היא לכל היום וללא הגבלה. עם זאת, חשוב לדעת שרק מבוגרים מורשים לצאת ולהיכנס באופן חופשי מהמתחם וחזרה וילדים לא.

בפארק חינוכי בדובאי קידזניה יש הנגשה חופשית לאינטרנט אלחוטי ומתחמי ישיבה נוחים בעיקר למבוגרים שביניכם. בנוסף, ישנה גישה אל שקעים, אל נוחיות ומסעדות של מזון מהיר. במידה ותחפצו במבחר רחב יותר של מסעדות תוכלו לצאת אל תוך הקניון ולבחור ממגוון מסעדות. דברים נוספים שחשוב לדבר הם שאין הנגשה לנכים וישנו שירות אחסון חפצים בתשלום.

פארק חינוכי בדובאי קידזניה - פירוט הפעילויות

בקידזאניה דובאי ילדיכם יוכלו לבחור, להתנהל ולשחק במגוון פעילויות משמעותיות. להלן פירוט הפעילויות המוצעות:

האוניברסיטה של קידזניה

בפארק ילדים בדובאי קידזניה ילדיכם יוכלו להיות סטודנטים קטנים למספר שעות. ה"אוניברסיטה", הוא מתחם המדמה לימודים של תארים שונים ובמגוון תחומים שהילדים בוחרים לעצמם. האוניברסיטה תעניק לילדים מידע, יסודות ומשחק ב"מקצוע" אשר בחרו ללמוד. הצעד הראשון הוא לימודים "עיוניים" אשר מלמדים מידע בסיסי על התחום בו הילד בחר. הצעד השני מתמקד במשחק חי של התחום בו בחרו. בשלב זה הילדים יחוו התנסות מעשית בתחום הנלמד.

לימודי תחום הבידור של קידזניה

במידה וילדכם יבחרו "לעסוק" בתחום בידור ובמה הם יתנסו במשחק על במה. קודם כל הילדים ילמדו כישורים בסיסיים ולאחר מכן יוכלו להתנסות במגוון תפקידים בתוכניות טלוויזיה ביניהם במאי, צלם או שיוכלו להיות המארחים של תוכנית הטלוויזיה.

מסעדנות בקידזניה

בפארק חינוכי בדובאי קידזניה הילדים יוכלו ללמוד ולעבוד בתחום המסעדנות. משמעות הדבר שילדכם יוכלו ממש לרכוש מיומנויות כמו בישול ואפייה. כמו בעולם האמיתי אשר מציע מגוון מסעדות, הילדים יבחרו לעצמם באיזה מסעדות ירצו ללמוד להתנסות. ילדכם יוכלו ללמוד להכין, לבשל ולאפות פיצה, המבורגרים או חטיפי בריאות.

תחום הבריאות

בפארק לילדים בדובאי קידזניה ילדיכם יוכלו ללמוד ולהתנסות במיומנויות של רפואה! ילדיכם יוכלו להתנסות בסיעוד, רפואה ואפילו רפואת השיניים כאשר יתבקשו לחפש חורים בפה הפציינט!

תחום התקשורת והמדיה

במתחם זה ילדיכם ילמדו להיות שדרני רדיו. בתוך שלל התפקידים המוצעים יוכלו לבחור בהפקת החדשות, או לדווח מה צפוי להיות מזג האוויר. בנוסף ילמדו על גלי הרדיו ואת הדרך שבה הרדיו פועל.

תחום הקמעונאות

בקידזניה דובאי הילדים ילמדו ויתנסו בחינוך פיננסי אמיתי ולנהל את עצמם כלכלית! הילדים יכנסו לחנות ויתבקשו לנהל ולבזבז את כספם בהתאם לצרכיהם. על הילדים לחשב את הסכומים הנדרשים ולדעת כמה יתאפשר/ לא יתאפשר להם לקנות על פי כספם. בנוסף, יתבקשו לנהל את חשיבות המוצרים שעליהם לרכוש ולגלות סדר עדיפויות.

ענף השירות

אין ספק שענף השירות הוא לב ליבה של החברה. בחלק זה, ילדכם יוכלו להתנסות ולעבוד בתוך "המלון" בשירותי "צ'ק אין וצ'ק אאוט", בשירותי האירוח, הניקיון והגשת אוכל. בנוסף, ישנו החלק של שירותים ממשלתיים ובחלק זה ילדיכם יוכלו להתנסות בתור כבאים ובעבודה בתחנת המשטרה.

ענף התחבורה

בחלק זה של מתחם הילדים קידזניה, ילדכם ירכשו מיומנויות רבות לחיים. כל ילד יקבל מפה אזורית ויוכל לבחור לעלות על אוטובוס ולסגל לעצמו התמצאות בתחנות השונות והתנהלות בתוך האוטובוס. בנוסף, הילדים יוכלו לגלות כיצד פועלים שדה תעופה ומטוסים אמיתיים. לבסוף, ילדיכם יוכלו ללמוד ולקבל "רישיון נהיגה" וינהגו בעצמם ברחובות קידזניה. אין ספק שחלק זה של קידזניה יכול להיות משמעותי מאוד ברכישת כישורים לחיים.

אזור משחקי הספורט

בפארק לילדים בדובאי קידזניה ילדיכם יכולים לבחור לעבוד על כישורי הספורט שלהם. במתחם התנסות במשחק ביליארד אמיתי או לבחור במשחק המכשולים אשר יאתגר את היכולות הפיזיות שלהם. בחלק זה, כמו באחרים, הילדים יוכלו להתנסות במשחק משותף עם ילדים נוספים וילמדו כיצד לבצע שיתוף פעולה.

קידזניה דובאי - היתרונות מדברים בעד עצמם

לסיכום וכמו שכבר ניתן לקרוא, ילדכם לא ישתעממו לרגע בעיר הילדים קידזניה דובאי. בנוסף, פארק זה יביא ערך מוסף גדול מאוד וידגיש בפניכם את יתרונו הבולט על פני הפארקים האחרים שדובאי מציעה. היתרון הוא כמובן בלמידה ורכישה אמיתית של מגוון מיומנויות חשובות והכרחיות לחיים שילדכם יצטרכו לרכוש במוקדם ובמאוחר. בנוסף, בדרך חווייתית כזו ילדכם יפתחו הנאה מחוויית העבודה והעשייה אשר תושרש בהם להמשך הדרך. 

שאלות נפוצות בנוגע לפארק החינוכי בדובאי הנקרא קידזניה

הפארק אטרקטיבי לילדים בטווח גילאים רחב מאוד- שנתיים עד ארבע עשרה. בקידזניה העיר האינטראקטיבית והחווייתית תוכלו לשהות יום שלם. המבוגרים שבניכם יוכלו להתרווח בפינות הישיבה- זה הזמן להתעסק בבירוקרטיה ובתכנון המשך הטיול בדובאי, לשלוח מיילים שלא יכולים לחכות לאחר הנופש או פשוט לשוחח ולהתרועע עם משפחות נוספות.

דרכי ההגעה לפארק הילדים קידזניה הן רבות ומגוונות, החל מרכב פרטי ועד לרכבת, מונית או מגוון קווי אוטובוס. מחיר הכרטיס הוא מחיר שווה לכל כיס.

במידה ותרצו לאכול, מתחם ילדים קידזניה דובאי מציע כמה מסעדות של מזון מהיר אך כמובן שישנה גם האפשרות של מגוון המסעדות הרחב שמחוץ למתחם הילדים, בקניון דובאי עצמו. ההתמצאות בקידזניה פשוטה ונותני השירות בדובאי הם אנשים חביבים עם ניסיון רב אשר במרבית המקרים דוברים את השפה האנגלית.

כרטיס כניסה למבוגר מעל 17 עולה 18.08 יורו, כרטיס כניסה לגילאי 1-3 עולה 24.86 יורו, כרטיס כניסה לגילאי 4-16 עולה 44.06 יורו (המחירים עשויים להשתנות מעת לעת)

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על איחוד האמירויות!