טיול מושלם באיחוד האמירויות מתחיל כאן!

הבריכה העמוקה בעולם – אטרקציית דיפ דייב דובאי Deep Dive Dubai

עזרה עם תכנון החופשה בדובאי ואבו דאבי?

כל מה שצריך לדעת על Deep Dive Dubai

בשנים האחרונות עוד ועוד שיאים נאספים על ידי העיר דובאי, הבניין הכי גבוהה בעולם אי מלאכותי בגודל אדיר ובין הרשימה הארוכה יש גם את האקווריום הכי עמוק בעולם, נראה שכל מה שתושבי דובאי עושים הם עושים הכי טוב והכי גדול.

העומק שהופך את הבריכה בדובאי להכי עמוקה הוא לא פחות משישים מטר ומלבד ביקור במקום כדי לצפות במחזה המרהיב אתם גם יכולים לצלול בבריכה, כן מה ששמעתם הבריכה העמוקה בדובאי היא בריכה שניתן לצלול בה.

אין ספק שחווית הצלילה היא חוויה מדהימה אבל רוב האנשים לא צוללנים ובטח לא צוללנים מקצועיים אם זאת יש בבריכה אטרקציית דיפ דייב דובאי המאפשרת לכולם גם לאלה שלא צללו מעולם ליהנות מצלילה בבריכה המדהימה.

הבריכה מעוצבת על פי הנושא של העיר האבודה אטלנטיס וכאשר אתם צוללים אתם יכולים לחקור אותה וכמובן את המגוון האדיר של בעלי חיים שנמצאים בבריכה.

גם אם לא צללתם מעולם תוכלו לצלול בבריכה העמוקה בעולם בדובאי
גם אם לא צללתם מעולם תוכלו לצלול בבריכה העמוקה בעולם בדובאי

כל מה שצריך לדעת על אטרקציית דיפ דייב דובאי

אטרקציית דיפ דייב דובאי זוהי חווית צלילה בבריכה הכי עמוקה בעולם שמתאימה גם לאלה שלא צללו מעולם ורצים לעשות זאת, הצלילה בבריכה כמובן מתאימה גם למקצוענים אשר יכולים לצלול באחד מאתרי הצלילה היפים.

צלילה למתחילים – גם אם לא צללתם מעולם אתם יכולים לעשות זאת באטרקציית דיפ דייב בדובאי, בצלילה למתחילים אתם מקבלים מדריך אשר מסביר לכם על הציוד ועל איך צריך להתנהג בזמן הצלילה, כמובן שאתם מקבלים את כל הציוד הנדרש.

הצלילה היא של מקסימום שתיים עשרה מטר, לפני שאתם צוללים לעומק אתם מתרגלים צלילה במים רדודים כדי שתוכלו להבין את הרעיון ולהתרגל לציוד, כמובן שמי שלא צולל יכול לראות אתכם מהצד החיצוני של האקווריום.

צלילת שנורקלינג – אם אתם לא רוצים לצלול לעומק אבל עדיין להתרשם מהיופי של האקווריום מזווית אחרת אתם יכולים לעשות צלילת שנורקלינג, הצלילה מלווה עם מדריך שיעזור לכם להתאים את הציוד המתאים לכם וגם ילמד אתכם כמה עובדות שלא הכרתם על עולם הצלילה.

הצלילה מתאימה כמעט לכולם וזוהי חוויה מטריפה פעילות מעולה לכל המשפחה בדובאי גם לילדים קטנים שעבורם את תהיה חוויה בלתי נשכחת ללא צל של ספק.

צלילה חופשית – זוהי צלילה ללא ציוד על שמה צלילה חופשית, כמו בספורט כך גם אתם לומדים על ידי מדריך מנוסה איך לעצור את הנשימה לזמן ארוך ולצלול לעומק של חמש מטר, הצלילה היא בתחום של העיר האבודה ואתם יכולים לחקור אותה בזמן שאתם מפתים את יכולות הנשימה שלכם.

צלילה למקצוענים – מי שכבר צלל בעבר ויש לו הסמכה יכול לצלול לעומק של עשרים מטר, צוללנים מתקדמים יותר יכולים לצלול לעומק של שלושים מטר וצוללנים מקצוענים יכולים לצלול לקרקעית הבריכה בעומק המדהים של שישים מטר.

אין ספק שאטרקציית דיפ דייב דובאי היא אחת הפופולריות בעיר זוהי חוויה שמאוד אהובה על משפחות שמגיעות לטיול בדובאי, ואפילו לא דיברנו על בעלי החיים עצמם שמלבד העיר האבודה אטלנטיס הם גולת הכותרת של הבריכה העמוקה בעולם בדובאי.

אטרקציית דיפ דייב דובאי המאפשרת לכולם גם לאלה שלא צללו מעולם ליהנות
אטרקציית דיפ דייב דובאי המאפשרת לכולם גם לאלה שלא צללו מעולם ליהנות

שאלות ותשובות בנוגע לבריכה העמוקה בעולם - (Deep Dive Dubai)

מחיר של צלילה באטרקציית דיפ דייב דובאי הוא אלף חמש מאות שקלים, צלילת שנורקלינג שלוש מאות וחמישים שקלים, צלילה חופשית שמונה מאות שישים שקלים, יש חבילות שאפשר למצוא באינטרנט המשלבות אטרקציות נוספות זה בהחלט יכול להיות משתלם.

כן גם אם לא צללתם מעולם תוכלו לצלול בבריכה העמוקה בעולם בדובאי, יש גם צלילה לעומק של 12 מטר וצלילה עם שנורקלינג בהחלט חוויה שאסור לפספס בדובאי 

כן זוהי צלילה בטיחותית ביותר הכל נעשה לפי התקנים המחמירים ביותר בנושא הבטיחות של המבקרים הצלילות מתבצעות עם מדריך מלווה צמוד.

המקום פתוח כל ימות השבוע מלבד ימי החל מהשעה תשע בבוקר עד השעה שש בערב,  קחו בחשבון צלילה בבריכה עורכת בערך שלוש שעות, אז מומלץ לתכנן את היום מראש.

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על איחוד האמירויות!