טיול מושלם באיחוד האמירויות מתחיל כאן!

חיי לילה בדובאי

חיי לילה בדובאי? צעירים רוצים לדעת לאן לצאת בלילה בטיול לדובאי? מועדונים, בארים, מסיבות, פאבים, מסיבות חוף או יאכטה מומלצים ועוד!

דובאי היא לא רק העיר הגדולה ביותר באיחוד האמירויות ומרכז תיירותי מוביל, היא גם בירת חיי הלילה של האזור. עובדה זו יכולה אולי להישמע מפתיעה ביותר, בהתחשב בכך שמדובר בכל זאת במדינה מוסלמית שמרנית מאוד, אך למען פיתוח התיירות הוקמו די הרבה מועדונים ובארים בדובאי. 

במועדונים האלה מגיעים לנגן מיטב הדי ג'ייז מרחבי העולם והם מתקלטים במשך שעות במסיבות המוניות שעיקר המשתתפים בהן הם תיירים ואנשי עסקים שבאו לחופשה בעיר. 

בנוסף לכך, מכיוון שדובאי הפכה להיות מרכז בינלאומי בשנים האחרונות, במסיבות ובמועדונים חלים כללי התנהגות שונים מאוד מאשר מה שמקובל במרחב הציבורי הרגיל במדינה. שתיית אלכוהול, למשל, אסורה כליל על פי ההלכה המוסלמית, אך במועדונים ופאבים בדובאי שמיועדים לתיירים בהחלט מוכרים משקאות אלכוהוליים. הסייג היחיד בעניין זה הוא שהשתייה מותרת אך ורק מגיל 21 ואסור בשום פנים ואופן לנהוג תחת השפעה כלשהי של אלכוהול או לצרוך אלכוהול במרחב העירוני. 

לאן לצאת בדובאי: בארים ומועדונים

על פי החוק באיחוד האמירויות, מועדונים יכולים להיות פתוחים רק עד השעה שלוש לפנות בוקר. לאחר שעה זו לא ניתן למצוא מקום ללכת ולבלות בו. עיקר ההתרחשות במועדונים האלה קורית בין השעות עשר לשלוש בלילה, כאשר מקומות הבילוי הומים במיוחד בסביבות השעה חצות. חשוב לדעת זאת כדי לתכנן את הבילוי הלילי מראש. 

תיירים שרוצים לדעת לאן לצאת בדובאי יכולים לשאול על המלצות במלונות ובמקומות האירוח שבהם הם שוהים. במסגרת הבילוי בעיר, נהוג מאוד לעשות "סיבוב בארים" ולעבור עם החברים ממקום למקום בזמן שעות הפעילות הליליות של המועדונים והבארים. 

מרבית המועדונים והפאבים בדובאי ממוקמים בתוך מתחמים של בתי מלון. זאת מכיוון ששם נמצא הריכוז הגבוה ביותר של תיירים וגם מפני שמדובר במקומות שיש להם מראש היתר למכירת משקאות אלכוהוליים. 

מבחינת הקפדה על קוד לבוש, במועדונים רבים בדובאי מתבצע סינון על פי הלבוש של מי שמגיע לבלות. אם תגיעו למועדון במכנסיים קצרים וכפכפים, יש סיכוי גדול שלא תוכלו לעבור את הסלקציה בכניסה. ישנם מקומות שפחות מקפידים על נושא זה, אך כל המועדונים הנחשבים והיוקרתיים ביותר בהחלט יבדקו איך אתם לבושים לפני שייתנו לכם להיכנס למסיבה. 

הערבים הטובים ביותר לצאת לבילוי בדובאי הם אלה של יום חמישי ושישי. יום שישי הוא יום המנוחה הרשמי במדינה, ולכן ימים אלה מהווים את סוף השבוע המקומי. 

דובאי חיי לילה: מקומות מומלצים

אחד המועדונים המוכרים והמומלצים בדובאי נקרא "דובאי הלבנה". מדובר במועדון מודרני ביותר שמוסיף למסיבות שהוא עורך מיצגי תאורה ומולטימדיה מיוחדים. המוזיקה במקום מגוונת ומגיעים לתקלט בו די ג'ייז ידועים מכל העולם. המועדון ממוקם על גג של מבנה ומאפשר לערוך מסיבות ראוותניות תחת כיפת השמיים והכוכבים. 

אם אתם שואפים להכיר מקרוב את דובאי חיי לילה – כדאי לנסות ולהיכנס גם למועדון היוקרתי “Club Boudoir”. מדובר במועדון שנפתח בשנת 2002 והוא עוצב בהשראת המועדונים הישנים של פריז. העיצוב שלו כולל ספות אדומות מהודרות, מנורות קריסטל ענקיות ואווירה יוקרתית. המועדון מארח בדרך כלל את האליטה של דובאי, ולא קל להיכנס אליו אם אין לכם הזמנה מראש. 

ז'אנר נוסף של מועדונים הקיים בדובאי הוא מועדוני חוף. מדובר במועדונים שנמצאים על חוף הים, והמסיבות שבהם גולשות גם לחוף עצמו. אחד ממועדוני החוף המומלצים בדובאי הוא “Nasimi Beach”. במהלך היום הוא משמש כבר מסעדה ובערב הופך למועדון לכל דבר. האווירה במקום היא חופשית יותר וקל יותר להיכנס ולמצוא שולחן. גם המועדון הזה מארח לא פעם תקליטנים מוכרים ובדרך כלל מתנגנת בו מוזיקה מערבית. 

לסיכום לגבי חיי לילה

דובאי היא מרכז מוביל של חיי לילה מהנים וסוערים. אמנם יש להישמר מפני זליגה של הבילוי ושתיית האלכוהול מחוץ למועדונים ולבארים, אך כל עוד שומרים על הכללים ניתן ליהנות ממסיבות קצביות עם תקליטנים מובילים והרבה אורחים מרחבי העולם שמחפשים לבלות בדיוק כמותכם. 

אם אתם ישראלים שמגיעים לראשונה לדובאי, תגלו עולם שלם של חיי לילה שלא היה מבייש את מיטב ערי הבירה של אירופה וארה"ב. דובאי היא עיר מפתיעה מאוד מהבחינה הזו, וכדאי לבקר לפחות במועדון אחד כאשר מגיעים לביקור באיחוד האמירויות. 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות