חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיול מושלם באיחוד האמירויות מתחיל כאן!

שייט הסירות הצהובות בדובאי

מתכננים טיול לדובאי או אבו דאבי? השאירו פרטים ונעזור בתכנון הטיול 👇

דובאי מלאה באטרקציות אבל יש כמה אטרקציות שפשוט אסור לכם לפספס כאשר אתם נמצאים בעיר המדהימה, אחת האטרקציות הפופולריות ביותר היא שייט בסירות הצהובות!
זוהי אטרקציה שהכניסה את החברה להיכל התהילה של טריפ אדוויזר.

שייט בסירות הצהובת הוקם בשנת אלפיים ותשע ובמהלך העשור האחרון הם צברו פופולריות רבה והפכו להיות אחת האטרקציות הכי מבוקשות בדובאי, שייט בסירות הצהובות לוקח אתכם לחוויה מדהימה במימי המפרץ הפרסי באמצעות סירות מירוץ מתנפחות.

הסירות מיוצרות באנגליה על פי מפרטים מיוחדים המתאימים לחוויה והן מופעלות על ידי צוות מקצועי ומיומן, הסירות נשלטות על ידי ג'י פי אס כך שמבחינת הבטיחות אתם יכולים להיות לגמרי רגועים.

שייט בסירות הצהובות מחולק ארבע אפשרויות שאתם יכולים לבחור מהן, סיור לאטלנטיס, סיור במרינה, סיור פרימיום, וסיור קצר לאטלנטיס.

סיור אטלנטיס - הקצר

זה הסיור הקצר ביותר שאורך ארבעים וחמש דקות, כאשר אתם עולים בדובאי מרינה ומפליגים מסביב לאי הדקלים המפורסם, עוברים בדרך ליד איים קסומים, רצועות חוף עם חוף לבן ובוהק, היעד האחרון הוא מלון אטלנטיס המדהים שנמצא בקצה אי הדקלים.

לאחר מכן אתם חוזרים חזרה למרינה, מחיר כרטיס לאדם הוא מאה שלושים ש"ח זה נכון גם לגביי ילדים, זהו סיור משותף לעוד אנשים, אם אתם מעוניינים בסיור פרטי זה יעלה לכם, תשע מאות ש"ח.

סיור אטלנטיס - הארוך

זהו סיור ארוך יותר מהסיור המקוצר וממצה יותר הסיור אורך שבעים וחמש דקות ואתם מגיעים לאזורי החוף המרשימים ועוברים בעוד מקומות מדהימים כמו למשל, עין דובאי שזהו הגלגל המסתובב הגדול בעולם, אתם זוכים לראות את קו הרקיע המדהים של דובאי.

היעד האחרון של הסיור הוא מלון אטלנטיס ואחריו אתם חוזרים חזרה אל המרינה, מחיר כרטיס לשייט לאטלנטיס יעלה לכם, מאה שמונים ש"ח לאדם בוגר ומאה וחמישים ש"ח לילדים עד גיל 12, שייט פרטי בסירות הצהובות יעלה לכם אלפיים מאה וחמישים ש"ח

סיור במרינה

זהו סיור באווירה רגועה יותר כאשר אתם משייטים להנאתכם ומקבלים נוף פנורמי על המרינה המדהימה של דובאי, אתם עוברים דרך כמה יעדים מעניינים וזוכים לראות כמה מהמבנים המיוחדים ביותר בדובאי, כמו לדוגמא מגדל קאיין שבנוי בצורה יוצאת דופן לחלוטין.

אתם ממשיכים למגדל הנסיכה, למועדון היאכטות של מרינת דובאי, שם תוכלו לראות יאכטות שעולות מיליוני דולרים, לאורך כל הסיור המדריך מעניין אתכם בעובדות מעניינות על מה שאתם רואים זהו סיור בו אתם רואים את מיטב הארכיטקטורה של דובאי.

סיור במרינה של דובאי אורך שעה אחת, מחיר כרטיס למבוגר הוא מאה וחמישים ש"ח, לילדים עד גיל 12 כרטיס יעלה לכם מאה וחמישה שקלים.

שייט הסירות הצהובות
שייט הסירות הצהובות

סיור פרימיום

זהו ללא ספק הסיור הממצה ביותר שתוכלו לעשות שייט בסירות הצהובות, זהו סיור האורך מאה דקות שמגיע לתשעה יעדים שונים, החל מהמרינה של דובאי, דרך עין דובאי, אתם מגיעים למלון אטלנטיס המדהים ומשם ממשיכים למגדל בורג' אל ערב שנראה כמו מפרש ענקי של סירה.

סיור פרימיום הוא שייט איטי שנותן לכם נקודת מבט שונה לחלוטין על דובאי, המדריך שמלווה אתכם נותן לכם מידע מעניין על המבנים יוצאי הדופן ועל ההתפתחות המדהימה של העיר לאורך השנים, זוהי דרך מצוינת להכיר ולחקור את דובאי לעומק, בשילוב של חוויה מדהימה במים הכחולים של המפרץ הפרסי.

זהו שייט ארוך יחסית כך שאם אתם יוצאים עם ילדים קחו בחשבון שהם יכולים לאבד את הסבלנות, כרטיס לשייט לאדם מבוגר יעלה לכם מאתיים שישים ש"ח, כרטיס לילדים עד גיל שתיים עשרה יעלה לכם מאתיים ש"ח, אם אתם מעוניינים לעשות שייט פרטי זה יעלה לכם, אלף שלוש מאות ש"ח.
שימו לב שייט פרימיום פרטי נמצא כרגע במבצע של חמישים אחוז הנחה.

שאלות ותשובות בנוגע לשייט בסירות הצהובות

כן זה בטוח לחלוטין, החברה שמפעילה את האטרקציה דואגת לכל התקנים הכי מחמירים ואמצעי הבטיחות הטובים ביותר, זהו שייט שנערך המון שנים ולא היו מקרים יוצאי דופן מהבחינה הבטיחותית.שייט בסירות הצהובות בדובאי נחשב לאחת האטרקציות הכי פופולריות, זוהי חוויה מדהימה של שייט בסירות מירוץ מתנפחות שלוקחות אתכם למקומות מדהימים בדובאי, זוהי ללא ספק חוויה שתעזור לכם להכיר טוב יותר את העיר.

אתם בהחלט יכולים לעשות את זה הם מאפשרים לכם לקבל את הסירה באופן פרטי כמובן שאם מדריך צמוד, אם אתם מגיעים קבוצה גדולה זה בהחלט יכול להיות משתלם יותר.

אתם יכולים לבחור בין ארבעה סיורים שונים, כאשר ההבדל ביניהם הוא אורך זמן הסיור וכמות היעדים שאתם מגיעים אליהם, אם אתם אוהבים ללמוד ולחקור קחו את הסיור הארוך ביותר של מאה דקות, אם אתם רק רוצים לחוות את הסיור ולא להתעמק מומלץ לקחת את הסיור הקצר יותר שאורך רק ארבעים וחמש דקות.

לחזור למשהו ספציפי?

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על איחוד האמירויות!